Publikuar: Maj 18 2022 08:10

Njesia 6, TRUALL BUZE RRUGE Kombinat 300m²

EUR

EUR
Publikuar: Maj 18 08:10
Shikime: 8
SHITET TRUALL 300m2 + NDERTESE 100m2 , prona ndodhet buze rruge ne qender te Kombinatit / Tirane. Mundesi investimi e shkelqyer. Shitet per arsye emigrimi , me Certifikat Hipotekore, dhe letrat perkatese

CMIMI 135mij euro

Adresa : Rr.Llazi Miho , perball shkolles Musine Kokalari.
Kombinat , Njesia 6 , Tirane
Per me teper informacion Cel / Whatsapp : 0698552288
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione