Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 24 2022 04:56

NE VAQARR TOKE PER SHITJE! ID: Billion1019

EUR

Publikuar: Maj 24 04:56
Shikime: 393
NE VAQARR TOKE PER SHITJE!
ID: Billion1019

Shitet 3000 m2 toke ne Vaqarr .Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem nga Tirana. Vend i pershtatshem per investim,toka ka permbajtje ujore e cila te lejon mundesine per te hapur puse dhe mos mungeses se ujit ,ka mundesi elektriciteti.Mundesi zhivillimi te bisneseve ,ndertimin e kapanoneve te ndryshme si dhe per vile banimi pasi eshte ne nje zone qe po zhvillohet.Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500

https://billionrealty.al/property/3146/ne-vaqarr-toke-per-shitje-billion1019.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione