Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 16 2022 04:57

NE PRUSH 7000 M2 TOKË PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Maj 16 04:57
Shikime: 4
NE PRUSH 7000 M2 TOKË PER SHITJE!
ID: Billion1355

Shitet 7000 m2 truall ne Prush. Toka ndodhet ne nje vend shume te favorshem nga Tirana. Vend i pershtatshem per investim, toka eshte afer rrjetit me uje dhe ka permbajtje ujore e cila lejon mundesine e hapjes se puseve dhe jo mungese ujit, ka mundesi rryme. Mundësi zhvillimi biznesi, ndërtim kapanonesh të ndryshme dhe vila banimi ashtu siç është në një zonë që është në zhvillim e sipër. Posedon certifikate pronesie dhe te gjithe dokumentacionin e nevojshem me mundesi ndarjeje. Për më shumë detaje dhe një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500

https://billionrealty.al/property/4127/ne-prush-7000-m2-tok%C3%AB-per-shitje-billion1355.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione