Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 16 2022 05:04

NE PETRELE 11000 m2 TOKEPER SHITJE!

EUR

Publikuar: Maj 16 05:04
Shikime: 2
NE PETRELE 11000 m2 TOKEPER SHITJE!
ID: Billion3
Shitet Toke ne afersi te Tiranes me siperfaqe 11000 m2. Toka eshte ne periferi te Tiranes ne Petrele. Zona eshte ne prespektive zhvillimi urbanistik ne te ardhmen e afert dhe me akses ne rruget kryesore te vendit. Lloij i tokes eshte ullishte dhe zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500 Per me teper informacion ose vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500
https://billionrealty.al/property/463/ne-petrele-11000-m2-tokeper-shitje-billion3.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione