Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 18 2022 04:43

NE KAMEZ 1000 M2 TOKE PER SHITJE !

EUR

Publikuar: Gush 18 04:43
Shikime: 848
NE KAMEZ 1000 M2 TOKE PER SHITJE !
ID: Billion1708

Shitet toke ne Valias , Kamez 1000 m². Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone teper ne zhvillim si per banim ashtu edhe per ndertime industriale. Toka eshte me certifikate pronesie e gatshme per ndertim. Ku 60% e tokes eshte e shfrytezueshme per ndertim industrial ndersa per zhvillim rezidencial ka mundesi ndertimi deri ne 2 kate. Rruga qe ndodhet perball tokes eshte e asfaltuar. Toka nuk ka probleme mbivendosje. E rregullt me cdo dokumentacion. Cmimi eshte 55000 euro i diskutueshem.Gjithashtu ka mundesi nderrimi dhe me apartament.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +3355692033500

https://billionrealty.al/property/5137/ne-kamez-1000-m2-toke-per-shitje-billion1708.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione