Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 16 2022 11:21

NE GOLEM 11570 M2 TOKE PER SHITJE !

EUR

Publikuar: Maj 16 11:21
Shikime: 2
NE GOLEM 11570 M2 TOKE PER SHITJE !
ID: Billion1397

Ne nje zone shume te kerkuar e cila njihet per qetesine dhe relaksin ne stinen e dimrit dhe shume aktive pasi eshte shume afer prane detit ne stinen e veres,11570 m2 toke per shitje! Toka ndodhet prane rruges dytesore dhe eshte nje investim shume i mire per ndertime pallatesh ose biznese te ndryshme .Te disponueshem per zhvillim .Toka disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne nr +355692033500

https://billionrealty.al/property/4223/ne-golem-11570-m2-toke-per-shitje-billion1397.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione