Mundesi Investimi Kapanone per cdo lloj aktiviteti

20 EUR

2 000 000 EUR

Shitet nga: David Panxhi Dje 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Super Super Super Okazion!!! Mundesi shume e mire investimi per cdo lloj aktiviteti,Shiten Kapanone, Zyra, Truall me siperfaqe totale 50.000m2 (5 Ha),Kapanonet zene siperfaqe totale 12.000 m2, pjesa tjeter prej 38.000 m2, eshte truall me certifikate te rregullt pronesie. Prona ndodhet ne Elbasan 5 km nga qendra,dhe eshte ne nje pozicion shume te pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme tregtare.Cmimi i negociueshem.
Ju lutem vetem telefonata serioze.
Faleminderit!
David Panxhi
0693947575
Leaflet
Në fillim