Kembehet me makine ❌

Shitet nga: -- 10 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 LEK   20 LEK

Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Tiranë
Shiten rreth 200m toke ne zonen e Kamzes
Ne rrugen Berisha.
Toka eshte e rrethuar me mur dhe kangjella.Ka dy porta te medha dhe pus. Jane 70 metra katror Themele te hedhura per ndertim mbi 3 kate. Uje te bollshem.Toka eshte e pajisur me letra te rregullta
Cmimi i plote 15 mije euro
ose nderrohet me makine +- diferencen
Me nderrim( 20mije euro)
-Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim