Kapanone dhe Truall

Shitet nga: David Panxhi Sot 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

49 EUR

Sipërfaqe: 50000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Tiranë
Super Okazion!!! Shiten Kapanone dhe Truall me siperfaqe totale 50.000 m2,Siperfaqja e Kapanoneve eshte 11.000 m2, dhe 39.000 m2 eshte truall.Kapanonet dhe Trualli jane shume te pershtatshme per zhvillimin e cdo lloj aktiviteti tregtar.Kapanonet dhe trualli jane me certifikate te rregullt pronesie.Adresa.Elbasan.Cmimi 49 Euro/m2.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim