Ambient Biznesi,Truall+Ndertesa

Shitet nga: David Sot 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 EUR

Adresa: Elbasan
Sipërfaqe: 50000 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Tiranë
Shitet Ambient Biznesi Truall dhe Ndertesa Siperfaqe Totale 50.000m2 me certificate te rregullt pronesie,nga ky ndertesat tip magazinash zene 11.000 m2.Ambienti i biznesit eshte shume i pershtstshem per zhvillimin e aktiviteteve tregtare te ndryshme.Adresa 10 metra djathtas nga rruga kryesore Elbasan-Shushice.Cmimi 45 Euro/m2
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim