200 metra toke me certifikat pronesie

Shitet nga: Auto.Trend Dje 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 500 EUR

Komuna: Tiranë
Okazion.... Shitet toke me certifikat pronesie.. Toke ndodhet ne Tirane...ne Dalje te kombinatit.. Rruga e prushit.. Brezi I dyte.. Eshte e pershtatshme per Shtepi... Dhe magazine te vogel..shitet.. Shpejt.. Cmimi I padiskutushem 15500 euro .. Whatup

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim