1000M2 ALIDEM FARKE CMIMI ME I LIRE NE ZONE CASH

69 000 EUR

88 000 EUR

Shitet nga: PRIVAT Dje 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
1000M2 TOKE ME HIPOTEKE PER NDERTIM
VENDODHJE PERFEKTE RRUGA PASHO HYSA
AKSESIM NGA RR PJETER BUDI NGA QYTETI STUDENTI, NGA ALI DEMI DHE NGA FARKA DHE UNAZA
MUNDESI NDARJE 500-1000M2
Ka 3 linja autobuzi sepse ndodhet dhe ne kryqezimin e 4 rrugeve Farke, Qytet Student, Ali Dem dhe Tregu Elektrik, duke qendruar ne nje pike kyce e cila ofron dhe nje pamje mjaft te bukur dhe relaxuese. Ajri mjaft i paster.
Rruge e shtruar me asfalt vend i paster,i rrethuar me gjelberim dhe i qete.
Rruga te con deri te gardhi i prones.
Ne hyrje ka te mbjelle nje ulli shekullor i ardhur nga Berati me vlere te larte.Eshte i kohes se Skenderbeut rreth 600 vjecar.
Afer qytetit studenti,liqenit te farkes,kryegjyshates bektashiane,ali demit,kompleksit mangalem21 dhe unazes se re lindore.
3 km dhe 12 min larg nga qendra e tiranes,sheshi skendebej
5 min larg bulevardit bajram curri ku kalon lumi i lanes
Njesia strukturore TR/72
Vend i pershtatshem per ndertim
Toka perben nje mundesi shume te mire shfrytezimi pasi ndodhet shume afer rruges kryesore, eshte e pershtatshme per shume lloj aktivitetesh, si psh, banime, vila, hotel,Dyqane,magazina, etj.
Mund te organizohen 1 ose disa vila me oborr per secilen ose nje godine me apartamente. 1500m2 total
Per me shume informacione si dhe nje vizite ne prone kontaktoni.
Ka një planvendosje në mënyre drejtkëndëshe gjë që favorizon shumë pozicionimin e ndërtimit tuaj. Ështe e pajisur me certifikatë pronësie.
Tipologjia e ndertimit:Struktura individuale/te bashkelidhurra
Koeficient shfrytezimi truallit=0.3
Intensitet=0.5
Nr kateve=3+1
Lartesia(m)=11
Kam dhe firme ndertimi me license dhe projektues nese doni te ndertoni.
Ju bej dhe ndertimin nese deshironi sipas kontrates dhe marreveshjes.
CMIMI ME MARREVESHJE OKAZION PER ZONEN KU CMIMET VARIOJNE NGA 160-300EURO/M2
KERKONI TOKE RRUGA PASHO HYSA.
Shitet cash ose nderrim me makina+leke 130€💶metri💷
Cmimi me i lire ne zone.
I HAPUR PER DISKUTIME TE OFERTAVE TUAJA
Jam pronari jo agjensi
FLM

Tags : Nderrohet Okazion ROLEX ml MERCEDES BENZ EVO CLASS C200 C270 C320 E200 E220 E270 E320 E500 S320 S550 CLS CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL S GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar seat skoda volvo lancia chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat
PRIVAT
  Online
0672033080
Leaflet
Në fillim