(ULJE CMIMI) Shitet toke ullishte, 4000m2

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Tik - Agjensi Imobiliare 12 Nën 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

185 000 EUR

Adresa: |Qafe Kashar
Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Tiranë
Shitet toke ullishte, 4000 m2.

Toka eshte e pershtatshme per tu kthyer ne truall e per tu ndertuar. Mjaft e pershtatshme per shtepi private, vila, kapanone, ferme, agroturizem etj.

Toka gjithashtu mund te jepet dhe me qera afatgjate per aktivitete te ndryshme. (Me marreveshje)

Adresa: Ne krah te mbikalimit te Rinas, Qafe-Kashar.

Per me teper informacion: 0698884801
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim