(SHITET) Toka Bulevardi Blu Kamez

Shitet nga: Mercedes 01 Dhj 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Sipërfaqe
1800 m2
Për vendbanimin
Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna
Tiranë
Toka ndodhet në zonën e Kamzes,100 metra larg bashkise ,një vend strategjik dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqja e truallit 1800m2 dhe trajtohet me një cmim te diskutueshem Euro/m2.Pozicioni me rrugen kryesore e bëjnë një vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimit dhe gjithashtu është e përshtatshme për zhvillim shumëllojshmërie aktiviteti biznesi ,gjithashtu trualli është i pajisur me certifikatë pronësie. Për më shumë informacion na kontaktoni!
Mercedes
0684289989
Leaflet
Në fillim