🛑 Shitet Toke

Shitet nga: klevis Sot 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Tiranë
🛑OKAZION SHITET TOKE NE KASHAR TIRANE📌
Toka ndodhet te mbikalimi Rinas
Me 2 çertefikata pronesie e ndare ne 2 pjese,
nga 600 m2 secila,me pamje nga autostrada
Mundesi shume e mire per vila, si dhe per biznes
Mundesi tjeter esht edhe nderimi flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim