Publikuar: Nën 12 2020 11:14

OKAZION !!!! Shitet shtëpi + truall + tokë.

LEK

Publikuar: Nën 12 11:14
Shikime: 70
Shitet shtepi+stalle+toke (buqësore dhe truall) në zonën e quajtur SMT në Tepelenë.
Sipërfaqja totale është 5600 m².
Shtëpia është 500 m² + 500 m² truall, Stalla është 300 m³ dhe toka buqësore është 4300 m². Ka ujë të pishëm 24 orë dhe ujë për vaditje. Ngjitur ka kullotë kolektive rreth 3 dylym.Është ideale për të jetuar dhe për të ngritur biznes. Shitet për arsye mospërdorimi. Cmimi është 60 milion lekë të vjetra. Për më tepër informacione mos hezitoni të kontaktoni në numrin 0696774538. Në foto paraqitet me zonën e rrethuar me ngjyrë të kuqe.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione