Shitet toke

0 LEK

Shitet nga: Shkoder 09 Sht 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Shkodër
Shitet tok ne fshatin trush.toka ndodhet afer rruges asfaltit dhe me letra te rregullta pronsie.
Shkoder
0675974843
Leaflet
Në fillim