Truall per ndertim biznesi ne Xarre

45 000 EUR

Shitet nga: Lefter Zhidru 09 Korr 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Truall per ndertim ne rrëzë te malit te Milese ne ane te rruges automobilistike Çuke -Qafebot. Trualli eshte me dokumenta te rregullta dhe i hipotekuar.

Eshte truall me avantazhe
Lefter Zhidru
+355682383336
Leaflet
Në fillim