Toke ne Sarande

Shitet nga: Dino 12 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Sarandë
Shitet toke ne kryqezimin e Disco Mango Sarande toka eshte 300m2 me dokumenta te rregullta vendi ndodhet ne largesine nga deti rreth 400m per momentin eshte ndertuar nje objekt 1 katesh por ka vend per te ndertuar dhe nje hotel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim