Toke me manderina / agrume

Shitet nga: Ylli Dje 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Sipërfaqe: 11500 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë
Komuna: Sarandë
Shes token me manderina dhe agrume te ndryshme.
Jane 600 renje manderina 10 vjecare
50 rrenje limona
30 rrenje portokalle
50 rrenje ullinj
Godin / dhome per te ndenjturb
Magazin 60 metra katror
Pompa e ujit vaditje dhe sperkatje ndodhet lumi shume afer dhe ka tubacionin qe e con ne fushe per vaditje me ane te pompes etj.
Shiten per arsye emigrimi
Okazion me gjithe prodhimin gati 30 ton
Te interesuarit te kontaktojne ne telefon dhe per me shume foto ne what’s up/ viber
Ju lutem telefonata serioze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim