Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 23 2022 01:56

Toke bujqesore 12000m2 30000 Euro

EUR

Publikuar: Maj 23 01:56
Shikime: 1046
Shitet toke bujqesore me siperfaqe 12000 m2 ne fshatin Xarre ne afersi te liqenit Butrint.Na kontaktoni per informacione te metejshme.. Përshkrimi i linkut

Real-Estate-Office.al Sarande

Apartamente ne shitje dhe Qera
Vila
Troje 
Asistence
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Sarande

0699238033

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Apartamente ne shitje dhe Qera
Vila
Troje 
Asistence
Sarande 0699238033

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione