Shitet truall 6000m2 me Hipoteke

50 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Ndertese 3-kateshe ne Sarande 120 000 EUR
OKAZION shitet apartament 1+1 28000€ 28 000 EUR
Shitet apartament 1+1 ne Sarande 47 000 EUR
Shitet truall ne Ksamil 360m2 150 000 EUR
From
Store
Adresa
sHENDELLI
Sipërfaqe
6000 m2
Komuna
Sarandë
Shitet truall me siperfaqe totale 6000 m2 e ndodhur në fshatin Shendelli i cili ndodhet 1 km nga qyteti antik i Butrintit..Trualli eshte komplet i rrethaur dhe mund te perdoret si ferme(kafshesh) eshte i pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh pasi ndodhet ne rruge kryesore,.Gjithashtu eshte i pajisur me hipoteke.Na kontaktoni per informacion te metejshem
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartament 2+1 ne Sarande 88 000 EUR
Apartament 1+1 ne shitje 45 000 EUR
Shitet apartament 1+1 46 000 EUR
OKAZION shitet apartament 3+1 160m2 + garazh  80 000 EUR
Në fillim