Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 24 2022 04:15

Shitet truall 6000m2 me Hipoteke

EUR

Publikuar: Maj 24 04:15
Shikime: 890
Shitet truall me siperfaqe totale 6000 m2 e ndodhur në fshatin Shendelli i cili ndodhet 1 km nga qyteti antik i Butrintit..Trualli eshte komplet i rrethaur dhe mund te perdoret si ferme(kafshesh) eshte i pershtatshme per shumellojshmeri aktivitetesh pasi ndodhet ne rruge kryesore,.Gjithashtu eshte i pajisur me hipoteke.Na kontaktoni per informacion te metejshem Përshkrimi i linkut

Real Estate Office

Agjensi imobiliare ne Sarande.Prona ne shitje ne Sarande,Apartamente toka,shtepi

Real estate agency in Saranda Albania.Apartments, Lands,houses for sale in Saranda
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare ne Sarande.Prona ne shitje ne Sarande,Apartamente toka,shtepi

Real estate agency in Saranda Albania.Apartments, Lands,houses for sale in Saranda

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione