Publikuar: Korr 02 2022 03:55

Shitet toke

EUR

Publikuar: Korr 02 03:55
Shikime: 101
Shes tok 2500m/k me certifikat pronesie dhe e kthyer ne tok industriale
Toka ndodhet buze rruges se re qe lidh saranden me uren e kardhiqit
Cmimi i diskutushem !!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione