Shitet ndertese 3 kateshe ne Sarande

200 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Real-Estate-Office.al Sarande Sot 10:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Shitet Apartament 120 m2 46 000 EUR
Shitet Papafingo me pamje nga deti 92 000 EUR
Shitet apartament 1+1 ne Sarande 47 000 EUR
Truall me hipoteke per resort turistik 120 EUR
From
Store
Adresa
Marina Sarande
Sipërfaqe
500 m2
Për vendbanimin
Leje ndërtimi
Komuna
Sarandë
Shitet ndertese 3kateshe ne Sarande me siperfaqe totale 500 m2 ku secili kat eshte 250m2 dhe trualli qe e rrethon 250 m2.Prona eshte ne nje zone te qete te qytetit dhe me nje pamje fantastike.Na kontaktoni per informacione te metejshme ose per nje vizite te prona
Real-Estate-Office.al Sarande
Apartamente,Troje,Vila,Qera,Asistence
Sarande
0699238033
bledar.mullai@gmail.com
Real-Estate-Office.al Sarande
0699238033
Leaflet
Real-Estate-Office.al Sarande
Super Duplex 2+1 te Bougainville Bay Sarande 220 000 EUR
Sarande, Shitet apartament 2+1 ne qender 82 000 EUR
Apartament ne sarande me pamje ballore 88 000 EUR
Apartament 3+1 ne Sarande 70 000 EUR
Në fillim