Shitet dhe shkembehet me apartamente 2200 Metra

115 LEK

Shitet nga: Shitet the shkembehet me apartamente 2200 Metra 02 Korr 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet the shkembehet me apartamente 2200 Metra
00393477672177
Leaflet
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Sarandë
Shitet toke ne pogradec buze liqenit dhe rruges kryesore ngjitur me rrugen dhe liqenin 2200 metra toka eshte 22 metra e gjere dhe 100 metra e gjate....dhe shkembehet me apartamente cmimi eshte 115 milion lek (te vjetra). Toka eshte ajo qe shikoni. Per informacion kontaktoni ne numrin 00393477672177.numri eshte italian. Ose dhe ne (whatsApp-00393477672177). I njejti numer dhe ne WhatsApp.ne qofte se shkembehet me apartamente dhe dhe kalohet kjo shifer diferenca e lekve e paguaj une lek kesh sipas marrveshjes. Nga ana ime.
Shitet the shkembehet me apartamente 2200 Metra
00393477672177
Leaflet
Në fillim