545 m2 toke per shitje

Shitet nga: Niko Papa Dje 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 000 EUR   250 000 EUR

Adresa: Rruga Butrinti Sh81
Sipërfaqe: 545 m2
Komuna: Sarandë

Sarande. Ne rrugen Sarande - Ksamil mbi kampin e puntorve
shitet toke 540 m2. Vendi ndodhet mbi Santa Quaranta,
shume afer me detin, me pamje panoramike te qytetit dhe
ishullit Korfuz.
Toka eshte e sheshuar, me certifikat pronesie nga hipoteka.
Per me shume informacione komunikoni. Cmimi i arsyetushem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim