Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 17 2022 10:50

100 hektare toke bujqesore ne shitje ne fshatin Mursi

EUR

Publikuar: Maj 17 10:50
Shikime: 11
100 hektare toke bujqesore ne shitje ne fshatin Mursi..1,5 euro/m2 i diskutueshem.Na kontaktoni per me shume informacion ose per te pare token nga afer. Përshkrimi i linkut

Real-Estate-Office.al Sarande

Apartamente ne shitje dhe Qera
Vila
Troje 
Asistence
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Sarande

0699238033

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Apartamente ne shitje dhe Qera
Vila
Troje 
Asistence
Sarande 0699238033

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione