Toke ne peqin

Shitet nga: tomi 15 Jan 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Peqin
shitet toke ne peqin 12000 m katrrore ,toka eshte afer rruges kryesore me nje shtepi dykateshe e pabanuar me dokumenta te rregullta hipotek cmimi 140 mi euro cmimi i diskutueshem . ka dhe nr shqiptare per kontakt 0696278032
Leaflet
Në fillim