Oakazzion Toke Ullishte

Shitet nga: Klaudian Cili 17 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 000 LEK

Adresa: Ullishte
Sipërfaqe: 5000.0 m2
Komuna: Peqin
Shitet Ullishte 5 dylym., prodhon rreth 600 litra vaj extra.
50 rrenje kallaman
80 rrenje korrone
7 vjecare
Tika eshte è kulluar dhe e pershtateshme per Ullishte.
Toka ndodhet ne fshatin Selimaj Peqin.
Per me teper info kontaktoni
Halit Sula
Cel 0683149343
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim