Oakazzion Toke Ullishte

3 500 000 LEK

Shitet nga: Klaudian Cili 17 Nën 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Peqin
Shitet Ullishte 5 dylym., prodhon rreth 600 litra vaj extra.
50 rrenje kallaman
80 rrenje korrone
7 vjecare
Tika eshte è kulluar dhe e pershtateshme per Ullishte.
Toka ndodhet ne fshatin Selimaj Peqin.
Per me teper info kontaktoni
Halit Sula
Cel 0683149343
Klaudian Cili
0683149343
Leaflet
Në fillim