Toke ne Malesi te madhe

6 500 000 LEK

Shitet nga: ARBEN BAJRAKTARI 05 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Shitet toke ne Boge (Gryke Lugje)
Siperfaqja 5200 m2
Toka ka pamje fushore shume te bukur dhe kufizohet nga njera ane me rrugen automobilistike qe lidh Bogen me Thethin. toka ka nje pozicion te favorshem per biznes dhe eshte e pershtatshme per cdo lloj aktiviteti turistik, kamping, hotel, bujtine , etj. Ka uje te pijshem dhe energji elektrike.
Ka dokumentacion te rregullt, tapi dhe rivleresim
Kontakt ; 0672089813
ARBEN BAJRAKTARI
0672089814
Leaflet
Në fillim