Publikuar: Pri 23 2022 08:03

Ullishte 15 vjecare 330 renje krips-vajs50 fruta te ndryshem

EUR

Publikuar: Pri 23 08:03
Shikime: 986
Shitet për motive emigrimi ullishte 15 vjecare një sipërfaqe prej 10,000m në të gjenden disa pem frutash si kumbulla, fiqe, xinxife, fiqe, ftua, rrushe. Te cilat janë per perdorim vetijak, në të ndodhen 330 rrënjë ullinjë si vajs ashtu dhe krips..komplet siperfaqa është e rrethuar me rrjet ambjenti ku ndodhet ullishtja është e mbajtur shumë paster kshu qe nik ka rrezik nga zjarret e qellimshme ose aksidentalisht Cmimi është i padiskutueshme duke marrë parasysh se investimi kthehet brenda 8 vjetësh afersisht.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione