TOKE NE AUTOSTRADE LU FR

17 EUR

20 EUR

Shitet nga: Arnold 11 Pri 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lushnjë
Shitet toke ne autostraden Lushnje - Fier anes autostrades prane kryqezimit te pushimit te shoferit. Jane dy parcela ngjitur me njera tjetren secila nga 6800 m2. te dyja kan te njejten gjeresi edhe gjatesi. gjeresia eshte 30 m dhe gjatesia 227 m. jane te pajisura me certifikata pronesie te dyja. Shiten bashke ose vec e vec. Cmimi 17 euro/m2.
Leaflet
Në fillim