Toke bujqesore /stalla

0 LEK

Shitet nga: Sadik Haxhiu 08 Sht 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Lushnjë
Toke buqesore siperfaqe 50,000 m2 (5 hektar)
Toka vjen me dy objekte rreth 400 m2 secila
Vendndodhja rreth dy kilometer larg autostrades se Lushnjes ( midis autostrades dhe fshatit Sopez)
Cmimi i arsyeshem
Sadik Haxhiu
00355682201303
Leaflet
Në fillim