Toke 7000 m2+shtepi +1 truall.

55 000 EUR

Shitet nga: xhevit 20 Sht 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
shes toke are 7000m2 +shtepi +1truall toka ndodhet ne fshatin gur te rrethit lushnje ne koder me pamje nga deti ,3000m2 eshte e mbjell me ullinj dhe 3000m2 eshte e mbjell me agrume e me peme te tjera ,rruga eshte easfaltuar deri te shtepia , ka uji te pishem ,toka eshte me tapi e hipotek te rregullt , cmimi eshte 55000euro ,te interesuarit tekontatojne me nr ,00393290205653,
Leaflet
Në fillim