Toke 6200m² dhe ndertese 460m² te Pushimi Shoferit

0 LEK

Shitet nga: Ladi Dje 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
OKAZION: Shitet, vetem 200m nga autostrada Lushnje - Fier te Pushimi Shoferit (rruga per ne Kemishtaj), ndertesa 460m² + toke 6200m². Ndertesa dhe toka jane te hipotekuara me dokumenta te rregullta. Ndertesa ka dy kate dhe aktualisht eshte ambient biznesi sic tregohet dhe ne foto (e pershtatshme per te ndertuar siper kate te tjera)

Cmimi eshte i arsyeshem. Te interesuarit per me shume mund te me kontaktojne ne numrin: 0692317145

Ladi.
Në fillim