Shitet toke

70 000 EUR

Shitet nga: Ferit 29 Korr 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Lushnjë
Shitet toke buqesore ne Saver Lushnje vetem 2 km nga atostrada dhe vetem 4km nga Lushnja. Toka eshte me te gjitha dokumentacionet e nevojshme dhe ka nje rendiment shume te kenaqshem per prodhimet e zones. Te interesuarit te kontaktojne ne Tel: 0695444912
Leaflet
Në fillim