Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 25 2022 10:33

SHITET TOKE NE BREGDET NE DIVJAK-KARAVASTA.

EUR

Publikuar: Qer 25 10:33
Shikime: 587
Shitet toke ne bregdet ne Divjak-Karavasta me nje siperfaqe prej 21.000m2 shum afer bregut te detit.
Zona ka nje plan spektakolar per zhvillimin e prones. Shitet vetem per 22 Euro per M2.
SHITET ME NJE CMIM 462.000EURO. Nxitoni na kontaktoni.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione