Shitet toke fushe 1.2 hektar ne krutje lushnje

33 000 EUR

Shitet nga: Artur 05 Sht 06:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet toke fushe me siperfaqe 12 dylym ne nje parcel e gjithe,toka eshte nga te dyja anete e parceles me kanale vadites me uje te bollshem ne te gjitha stinet e vitit,toka eshte nje nga me te mirat e gjithe zones,toka eshte shume pjellore dhe e pershtateshme per cdo lloj kulture,plus eshte dhe mundesia per te marr energji elektrike nga nje distance prej 100 m,,eshte 100 m nga rruga e asfaltit qe lidh fierin e ri me gjazen dhe 1 km nga fieri I ri. Krutje, prona eshte me certifikate pronesie te rregullt, shitet vetem per arsyeje emigrimi,cmimi eshte 3000€ dylymi i, diskutueshem,do ngeleni te kenaqur,mund te kontaktoni dhe ne what up dhe viber
Leaflet
Në fillim