Shitet Toke bujqesore

Shitet nga: lindi 11 Nën 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Adresa: 3 km larg Lushnjes
Sipërfaqe: 8000 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë
Komuna: Lushnjë
Shitet toke bujqesore 8000m2 ne afersi te Lushnjes, 3 km larg tregut me te madh ne Shqiperi te fruta perimeve, dhe 1 km larg rruges nacionale Rrogozhine -Lushnje,ne rrugen qe con per ne Grabian!!toka eshte e disponushme me dokumentacion te plote(me hipoteke) dhe korrekt ne gjitha pagesat e taksave!!! shitet per arsye mos perdorimi pasi jam larguar nga ai vend!!! 5000€/1dynym
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim