SHITET TOKË ARË NË DIVJAKË, LUSHNJE

58 000 EUR

Shitet nga: irida 19 Gush 15:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet tokë arë në Divjakë, Lushnje, me sipërfaqe 1000 m² dhe çmim 58000 €/Total. Toka ka lokacion të favorshëm për ndërtim, magazina apo aktivitete të tjera.Është e rivlerësuar me 1%, zonë e studiuar për ndërtim deri në 5 kate. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎069 703 2241
Leaflet
Në fillim