Shitet toka me certifikat pronesie

50 000 EUR

Shitet nga: Edison Kaja 29 Gush 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lushnjë
Shitet toka me certifikate pronesie mbi kodrat e Ardenices, toka esht e rrethuar dhe e pastruar. Nese jeni te interesuar ne jemi ne dispozicion te shkojm te shikojm gjithcka nga afer. Per me shum kontaktoni 0688064868
Edison Kaja
0688064868
Leaflet
Në fillim