Shitet Shtepia+Toka

80 000 EUR

Shitet nga: Super Okazion 05 Gush 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Lushnjë
Super okazion!

Shitet Shtepia+Toke
Shtepia ka nje siperfaqe prej 100m2 dhe ka nje bodrum ne pjesen e poshte. Mundesi per te shtuar kate siper.

Shtepia eshte e rrethuar nga nje siperfaqe 2800m2 toke e gjitha e rrethuar . Ne zonen e rrethuar gjenden 100 rrenje ullinj.

Ngjitur me shtepin gjendet sip 5000m2 e tokes.

Shtepia eshte e legalizuar dhe toka eshte e pajisur me letra.
Super Okazion
+355697377076
Leaflet
Në fillim