Shitet per arsye emigrimi

17 EUR

111 EUR

Shitet nga: Olti 12 Dhj 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Lushnjë
Shitet ose jepet me qera.toka eshte e favorshme
Per cdo lloj bisnesi.si prsh.makazin ose frigorifer fruta perime.sera fidanesh kalceto pike karburanti dhe lokal.me pak fjal toka pershtatet per cdo gje 7260m2 toke ne autostraden lushnje - fier prane kompleksit joti oil..toka eshte me certefikat te regullt..shitet per arsye emigrimi..per info ne nr e tel 0684132493 uacap viber..
Leaflet
Në fillim