Publikuar: Gush 12 2022 05:17

Shitet nderrohet toke ne bedat Lushnje per panele diellore

EUR

Publikuar: Gush 12 05:17
Shikime: 1280
Shitet dhe nderrohet toke ne bedat Lushnje , me hipotek 23200 meter katror i pershtatshem per panele diellore
Toka ndodhet ne cep rruges , rruga eshte me asfalt
Kontaktoni 0695678983
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione