Shitet Lope vendi

120 LEK

Shitet nga: Vino 19 Gush 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Shitet nje lope e races se vendit. Lopa eshte e re e ne gjendje te mire dhe ka pjelle tre vica , arsyeja qe shitet eshte se duam te zhvendosemi. Per kontakt mund te na telefononi ne nr 0697445712
Leaflet
Në fillim