Shitet kapanon + toke (truall ndertimi me hipotek)

0 LEK

Shitet nga: Kapanon 27 Gush 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Lushnjë
Shitet kapanon 800m2 mbi nje siperfaqe toke totale prej 5500m2. Ndodhet buze autostrades Lushnje-Fier. Toka eshte me hipotek dhe certifikate pronesie.
Kapanon
0694878378
Leaflet
Në fillim