PEMTARI

0 LEK

Shitet nga: Erzen Doga 15 Gush 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Lushnjë
SHITET PEMTARI PREJ 6HA ME DOKUMENTA .PEMTARIA ESHTE NE VITIN E 6 DHE KA HYR NE PRODHIM ESHTE ME SISTEM VADITJE ME ZORRA ME PIKA ESHTE ME SISTEM ELEKTRIK DHE ME PUS PER VADITJE .SHITET DHE NE DY PJESE TE NDARA PRONA ESHTE E GARANTUAR PER PRODHIMIN .TELEFONONI PER CDO INFORMACION TE NEVOJSHEM
Erzen Doga
0693830855
Leaflet
Në fillim