⛔SUPER 6 HEKTARE FERME ME PAK LEKE ⛔

Shitet nga: Albania Dje 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
OFERTE...Shitet ferme bujqesore ne prodhim+STALLE per lope,vica,bageti te imeta, pulari+ HANGAR+6 HEKTARE TOKE me certifikate pronesie+ SHTEPI e kompletuar me kushte moderne) +Shtepi e dyte ngjitur me stallen me certificate pronesie...Vendodhja eshte 10 min larg Lushnjes, 10 min larg Fierit , 1 km larg autostrades, 45 min larg Tiranes…Ju ofrojme siguri, asistence dhe bashkepunim ne sipermarrjen tuaj, GJITHCKA NEN KOSTO...JU LUTEM VETEM TELEFONATA SERIOZE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim