Toke ne Shengjin

0 LEK

Shitet nga: arsen 16 Dhj 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Për vendbanimin
Komuna
Lezhë
Shitet toka me siperfaqe 300 m2
Toka ndodhet rreth 50 m larg rruges kryesore dhe shum afer detit
Toka eshte e pajisur me hipotek te rregullt dhe te gjitha dokumentacionet e tjera te rregullta
Toka ka themele te hedhura per ndertim deri ne 4 kate
Qmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim