Toke ne shengjin

Shitet nga: Edi 14 Tet 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Sipërfaqe: 500 m2
Komuna: Lezhë
500 metra toke ne shengjin 30 metra nga bregu I detit per ndertim vile per me shume informacion mund te kontaktoni ne whatup dhe viber 00393920610631
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim